Aşk bağlama vefki

Aşk bağlama vefki

Aşk Bağlama Vefki Nedir Nasıl Yapılır

Aşk bağlama vefki
Aşk bağlama vefki

Aşk bağlama vefki hazırlamak zordur ve bu işlemleri yapmak için çok dikkatli olmak gerekir. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen ev özelikle İslam dinin de herhangi bir şekilde yasaklanmamış olan bu işlemler de medyumlar veya hocalar bir kağıt üzerine karelerden meydana gelen bir şekil çizerler. Amaç bu karelerin içinde kişilerin isteklerine göre özel olarak seçilen sayıların yazılması ve aynı zamanda bu sayıların toplamların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru toplandığında aynı toplamı vermesidir.

Doğal olarak bunu sağlamak hem ciddi bir dikkat hem de emek istemektedir. Eğer bu sayıların toplamları aynı değilse o zaman yapılan işlem hatalıdır ve mutlaka kontrol edilmesi gerekir. İnsanların sevdikleri kişilerin gönüllerini kazanmalarını amaçlayan bu işlemler de sonuç garanti değildir. Yani bu işlemleri yaptıran kişiler kısa zaman içinde sevdikleri insanların kendilerine kör kütük aşık olmasını beklememeleri gerekmektedir.

Günümüzde de birçok kişi sürekli olarak sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek amacı ile bu işlemleri denemektedirler. Muska benzeri bir yapıya sahip olan vefk işlemlerin de amaç insanların manevi enerjilerden yardım almaları ve aynı zamanda ulaşmak istedikleri hedefler için kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktır. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler de insanların güvenecek bir isim bulabilmeleri zordur.

Çünkü vefk işlemi yapacak kadar deneyimli ve gerekli bilgilere sahip olan kişilerin sayıları az olduğu için insanlar genellikle tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermek zorunda kalmaktadırlar. Hazırlanan vefklerin kimi zaman insanların üzerinde taşındığı kimi zaman ise gizli bir yerde saklandığı bilinmektedir. Aşk bağlama vefki hazırlayarak sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olmalarını sağlamak isteyen insanlar özellikle daha önce bu tarz işlemler yaparak kendilerini kanıtlamış olan kişiler ile çalışmaları gerektiğini de bilmelidirler.

2 yorum

  • hakan

    sonuç aldığım bir hocayı sizlerle paylaşmak istiyorum bende. kız arkadaşımla aramızda sorunlarımız vardı sözlendik ve nişan tarihi bile belliydi fakat hiç bir şey olmadan birden bire benden soğuduğunu ve benimle bir ömür geçiremeyeceğini söyledi. her şey güzel giderken birden böyle olması çok garip geldi bana sevdiğim kızın annesi beni istemiyordu bir türlü yakıştıramıyordu bizi. aklıma bir şey mi yapıldı bu kıza diye sorular gelmeye başladı sonrasında bir kaç hocaya başvurdum yapılan muskaların olduğunu söyledi ve çalışmalar yaptım ama nafile sonuç alamadım hiç kimseden. sonrasında güvenilir medyumlar kimler diye aramaya başladım medyum edis hocayı buldum ve tavsiye üzerine kendisiyle çalıştım. yapılan muskaları bozdu ve tekrardan sevdiğim kızı bana aşık etti nişan sürecimizi güzel bir şekilde hal ettik ve kızın annesi de şuanda bana karşı çok iyi. yapılan işlemler sayesinde buralara kadar geldik evlilik tarihimizi de aldık hayırlısı ile evleneceğiz ve bir yuva sahibi olacağım bende herkes gibi medyum edis hocama çok teşekkür ederim. 0535 891 8597

  • berkan

    Merhaba arkadaşlar ben size Dilha hocamı öneririm kesinlikle. İşinde gerçekten çok iyi bilen çok başarılı bir hoca iletişime geçtiğinizde anlayacaksınız. Ben karımla aşık olarak evlendim ama yine de gözü benden başkasını görsün istemiyordum. Hep içimde aldatma korkusuyla yaşıyordum günümüzde bu tür olaylar çok sık oluyor. Karıma bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum internet ortamında medyum araştırmaya başladım. Dilha hocam ile karşılaştım ve iletişime geçtim. Karım zaten beni çok seviyordu ama şimdi gözü benden başka bir şey görmüyor çok mutluyum sizlere de tavsiye ediyorum Dilha hocamı gerçekten çok iyi ve başarılı bir hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*