Bağlama vefki nasıl yapılır

Bağlama vefki nasıl yapılır

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Bağlama vefki nasıl yapılırBağlama vefki nasıl yapılır ; Çok uzun yıllardır medyumlar tarafından yapılan büyüler çeşitli amaçlarla yapılmaktadır. Bunlar arasında vefk de sayılabilir. Ancak vefk bir büyü değildir. Ama toplum arasında büyü olarak kabul görmektedir.

Vefk Nedir?

Vefk, belli yazım kuralı olan bir metottur. Bu metotta belirli ayetler ve isimler belirli sayıda yazılır ve okunur. Bu bir dua çeşididir. Vefk aynı zamanda ebced harfleri, değişik ve anlaşılmaz geometrik şekillerin çizilmesi şeklinde de olabilir.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki, uzun süredir birlikte olan kişilerin herhangi bir sebepten dolayı aralarının açılması ve ayrılma noktasına gelen çiftlerin beraberliklerini korumak ve yeniden bir araya gelmeleri için yapılan bir dua metodudur.
Vefk uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu bir büyü değildir ancak toplum bilincinde büyü olarak nitelendirilmektedir. Aile birliğinin sağlanması için vefk yapılmaktadır.

Genelde uzun zamandır evli olan çiftlerin ve bu evlilikten doğan çocuklar ile evlilik temelinin sağlamlaşması gerekirken herhangi bir sebepten dolayı eşlerden birinin veya her ikisinin de sorumluluklarına yerine getirmediğinden evlilik bitme aşamasına gelmektedir.
Sonuç olarak bitme aşamasına gelmiş bu evliliğin ve yuvanın dağılmaması için bağlama vefki yapılabilmektedir. Bu amaçla yapılan bağlama vefkinin dini açıdan herhangi bir sakıncası yoktur.

Bağlama Vefki Nasıl Yapılır?

Vefk tarihi de en az büyü tarihi kadar eskiye dayanmaktadır. Ancak bu bir büyü çeşidi değildir. Ebced harfleri kullanılarak ve bazı geometrik şekiller çizilerek yapılmaktadır. Bağlama vefki, celbi muhabbet veya ilka-i celb olarak da adlandırılmaktadır.
Bağlama vefkinin amacı ayrılmış veya boşanmış kişileri tekrardan bir araya gelmeleri için yapılan bir dua işlemidir. Bu yöntemle eski sevgililerin veya ayrılmış eşlerin kavuşması amaçlanmaktadır.

Bağlama vefki yaparken bakım yapılmalı ve bazı sorulara cevap aranmalıdır. Bunlar eşlerin ayrılma sebebi, karşı tarafın düşünceleri, tekrardan aralarında barışma olur mu, olmaz mı gibi sorulardır. Bu sorulara cevap bulmak için vefki yapacak kişilerin cinler ile irtibatı olması gerekir.

Bağlama vefki yaparken yapacak olan medyumun öncelikle bir kağıt üzerine sağdan sola ve yukarıdan aşağıya eşit sayılarda karelerden oluşan bir şekil çizmelidirler. Daha sonra bu karelerin içine belli sayılar yerleştirilmelidir. Bu sayılar çok dikkatli bir şekilde yerleştirilmeli ve toplamları her yönde aynı olmalıdır. Vefk yapımının özelliği bu sayıların her tarafta aynı olmasıdır. Eğer aynı değilse işlem tekrardan gözden geçirilmelidir.

Yapılan bu vefk sadece yapılan kişiye etki etmektedir. Etki etme süresi belli olmamakla beraber yaklaşık 7 gündür. Bu süre zarfı kısalabilir veya uzayabilir. Özel yöntemler ile yapılan vefk çalışması alanında uzman kişiler tarafından yapıldıktan sonra bazı dualara belli saat ve günler de devam edilmesi gerekir.

Bağlama Vefki Nasıl Etki Eder?

Bağlama vefki nasıl etki eder diye baktığımız da vefk yaptıran kişi, vefki üzerinde taşımaya başladığında ve belirli saatlerde bazı duaları okuduğunda, vefki oluşturduğu etki ile eşinde bazı değişikler meydana gelir ve aralarında tekrardan muhabbet olur.

Bağlama Vefki Kimler Tarafından Yapılır?

Tıpkı büyü uygulamasında olduğu gibi bağlama vefki de özel güçlere ve ilme sahip olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Uzun yıllardan beri rağbet gören bu uygulamayı yapacak olan kişilerin bazı bilgileri olması gerekir. Bu kişiler medyum olarak adlandırılmaktadır.
Bağlama vefki yapacak olan medyum, Arapça ve matematik bilmelidir. Aynı zamanda ebcedi bilmesi gerekir. Bununla beraber hüddam ve cinler ile irtibatının olması gerekir. Bağlama vefki kesinlikle alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.

1 Yorum

  • feride yıkılmaz

    merhabalar bende eşimin geri dönmesi ve bana bağlanması için çalışmalar yaptırdım bir kaç hoca bana muskalar gönderdiler okumalar yaptılar ama hiç bir gelişme olmadı çok da param gitti aslında parasında değilim umutla beklemek beni çok yıktı.
    Geri döndürme ve bağlama büyüsü yaptırmak için medyum edis hocayla çalıştım şeytani işlemler yaparak 14 günde eşimi bana geri getirip bağladı. Şeytani işlemler hakkında pek fazla bilgim yoktu günahı da sevabı da bana edis hocamın sayesinde sonuç aldım herkese tavsiye ediyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*