Büyü bozma

Büyü bozma

Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma
Büyü bozma

Medyumların en çok zorlandıkları manevi işlemlerden biri olan büyü bozma işlemleri her türlü büyünün etkilerini tamamen yok edebilecek kadar güçlüdür. Eğer doğru bir şekilde yapılırsa tüm büyüler de istenen sonucu verecek olan bu işlemler de medyumların kullanmaları gereken tek bir teknik vardır ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemesi gerekmektedir. Birçok farklı yer de bu işlemler hakkında farklı bilgiler bulunabilir. Kimileri büyülerin tersten yapılması gerektiğini söylerken kimileri ise bazı dua veya ayetlerin tersten okunması gerektiğini söyleyebilirler. Ancak bu işlemler kesinlikle sonuç vermeyeceği gibi aynı zamanda çok daha ciddi sorunlara neden olabilmektedir.

Bu sebeple büyü bozma işlemleri hakkında yardım alınacak olan medyumlar çok dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Her zaman çok ciddi ve çok özenli bir şekilde yapılması gereken bu işlemler de istedikleri sonucu nasıl alacaklarını bilen medyumlar bu işlemleri sadece özel ve güçlü tılsımlı sözler ile yapmaktadırlar. Okunan bu sözler mutlaka büyülerin tüm etkileri tamamen yok olana kadar okunmaya devam edilmelidir. Aynı zamanda okunma zamanları veya sistemleri de son derece önemlidir. Bu kurala uyulduğu takdirde mutlaka kısa zaman içinde sonuç vereceği bilinmelidir. Birçok medyum bu işlemleri tam olarak yapamadığı için insanlara ciddi zararlar verebilmektedir. Bu sebeple hangi büyü için olursa olsun büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak isteyen kişiler çok dikkatli olmalıdırlar.

2 yorum

  • Gönül

    eşimin üzerinde ki büyüyü bozmak için rahmani çalışan bir medyumla iletişime geçerek büyü bozma işlemi yaptırdım 45 gün bekletti beni sonra da bozdum dedi ama eşim daha da kötü olmaya başladı bana karşı sonra araştırdım ki rahmani işlem yapan her kim olursa olsun sonuç almadan işlemin tersine dönme ihtimali olduğunu yazıyordu her yerde. Sizlerden de ricam rahmani çalışma yapan hocalardan lütfen uzak durun paranızı çöpe atmak istemiyorsanız şeytani çalışan bir medyumla çalışın.

    Büyü bozma yapan medyum diye araştırmalar yaparken medyum edis hocayı buldum herkesin tavsiye ettiği bir medyumdu kendisiyle büyü bozma işlemi yaptık eşimin üzerinde ki büyüyü 13 günde bozarak eşimi istediğim hale getirmeyi başardı gerçekten uzman bir medyum kendisi hem ilgili hem çalışma hakkında bilgi veriyor ne zaman arasak ulaşıyoruz kendisine diğer medyumlar gibi değil kendisi. Eşimle aramız çok şükür şimdilerde çok iyi umarım ömür boyu bu şekilde gider sizlerde gerçek medyum arıyorsanız büyü konusunda uzman bir medyuma ihtiyacınız varsa sizlere medyum edis hocayla çalışmanızda yarar var derim ben çalıştım sonuç aldım.. 0535 891 8597

  • mahmut

    Daha önce bir medyumla eşimin üstündeki muskaları bozmak için çalışma yaptık ama hiçbir sonuç alamadım. Çalıştığım hoca sürekli üstünde başka bir şey var görünmeyen var diyerek benden ekstra paralar aldı. Ama 7 ay oldu hiçbir şekilde sonuç alamadım ve kendisine ulaşamıyorum. Kara kara düşünürken Medyum Dilha hocaya rastladım. Hakkında yazılanları okudum çok güzel şeyler yazılmıştı ve kendisiyle iletişime geçtim. Daha önce dolandırıldığım için tedirgindim ama hocam çok güven verdi. Durumumu anlatıp çalışmaya başladık hocam bana 14 gün süre verdi. Üstündeki büyüleri bozmak için. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten eşimin üstündeki büyüleri bozduktan sonra eşim kendine geldi artık eskisi gibi değil. Çok teşekkür ederim gerçekten güven korkusu yaşadım ama Allah razı olsun ki güvenimi boşa çıkartmadı. Gerçekten işinin ehli bir insan Dilha hocam güvenilir ve en kısa zamanda en etkili sonucu veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*