Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Büyü yapılan kişi ne hissederBüyülerin etkilerini bilen kişiler bir insanın yaşadığı değişimleri gördüğü zaman bu durumun büyü kaynaklı olup olmadığını kolayca anlayabilir. Özellikle bu işlemleri ilk defa yaptıran kişiler genellikle büyü yapılan kişi ne hisseder veya bu etkiler nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını bilmek isterler. Medyumlara da en çok bu soruları sorarlar. Bir büyünün insanların üzerinde nasıl etkiler göstereceği nasıl yapıldığı kadar aynı zamanda ne amaçla yapıldığı ile de ilgilidir.

Ak ve kara büyüler olarak iki ayrı gruba ayrılan büyülerin etkileri kimi zaman insanlara çok büyük ve dönüşü olmayan sıkıntılar verebilirken kimi zaman ise onlara bir şey hissettirmeden kısa zaman içinde istenen şekilde düşünmelerini sağlayabilir. Birçok kişi büyülerin etkilerine girdikleri zaman manevi anlamda farklı oranlar da baskılar yaşamışlardır. Bu baskılar özellikle kısa zaman içinde ortaya çıktıkları gibi aynı zamanda gerek olduğu zaman büyü bozma işlemleri ile yok edilebilen baskılardır.

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır

Büyü yapan medyumlar sonuçların mutlaka amaca göre ortaya çıkmasını sağlamalıdırlar. Deneyimli medyumlar için bu durum bir sorun olmaz ancak acemi medyumlar hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri ciddi bir şekilde risk altına atabilirler. Bu sebeple en basit işlemler için dahi mutlaka mesleklerinin ehli olan güvenilir medyumlar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Büyülerin ilk etkileri genellikle manevi anlamda yaşanacak bir baskı olacaktır. Eğer kişisel enerjiniz yüksekse ve kuvvetliyse bu baskı size sıkıntı vermez. Ancak düşük enerjilerin kişilerin en basit büyü işleminden dahi çok ciddi bir şekilde etkilendikleri herkesçe bilinen bir gerçektir.

Medyumlar yaptıkları işlemler de bu konu hakkında önceden bilgi sahibi olabilmek için işlemler mutlaka bakım çalışmaları ile başlarlar. Bu çalışmalar da amaç insanların sahip oldukları kişisel enerjilerin seviyelerini anlamak ve yapılacak işlemlerden nasıl etkilenecekleri hakkında ön bilgiler edinebilmektir. Eğer daha önce büyüler hakkında bir deneyimiz olmamışsa mutlaka büyü yapılan kişi ne hisseder veya bu etkiler insanları ne hale getirebilir gibi soruların yanıtlarını bularak hareket geçmelisiniz.

2 yorum

  • Büyü yapılan kişi nasıl anlaşılır

    3 yıllık evliyim son zamanlarda eşimin bana karşı değişmelerinden şüphe duyarak hocalara başvurdum bir kaç hocayla görüştüm fakat hepsi derdimi sıkıntımı dinlemeden hemen paranın lafını etmeye başladılar o yüzden inanmadım güvenilir medyumlar kimler diye araştırmalar yaparken edis hocamı buldum bu sitede kendisini aradım ve diğer medyumlar gibi yapmadı bana önce derdimi dinledi sonra bakım yaptı ve benimle güzel bir şekilde ilgilendi sağ olsun. Bakım sonucu eşimin üzerine yapılmış olan bir büyünün olduğunu söyledi bu yüzden eşimin bana karşı değişmeye başladığını söyledi bu yüzden. Zaman kaybetmek istemedim biran önce yapılan büyünün bozulması ve eşimin tekrardan eski haline geri dönmesini istedim bu yüzden papaz büyüsü yaptırdım 14 günde yapılan çalışmalar bozuldu eşim eski haline geri dönmeye başladı şimdilerde eşimle aramız oldukça çok iyi güvenilir medyum arayanlar varsa hiç durmadan edis hocamla çalışabilirler ben kefilim kendisine bu da numarası 0535 891 8597

  • pelinsu

    Benim de bazı sıkıntılarım vardı bu durumdan ailem arkadaş çevrem erkek arkadaşım hepsi çok rahatsızdı sürekli onlarla sorunlar yaşıyordum. Hiçbir şekilde sevimli bir insan olamıyordum sürekli hep suratım asık herkese durduk yere çıkışıyorduk. Bu durumdan artık iyice bunaldım ve medyum araştırmaya başladım. İyice araştırma yaptıktan sonra Medyum cihad hocam ile çalışmaya karar verdim. Hocamla iletişime geçip sıkıntımı anlattım hocam bana bakım yaptıktan sonra şirinlik büyüsü yapacağını söyledi ve işlemlere başladı. Hocam çalışmalarına devam ederken ben artık eskisine göre daha sempatik sevecen bir insan oldum. cihad hocama ne kadar teşekkür etsem o kadar az kalır ki onun sayesinde eskisinden daha sevecen sıcakkanlı şirin biri oldum. Bu durum başta beni ve çevremi o kadar mutlu etti ki. Hepinize canı gönülden Medyum cihad hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*