En iyi medyum nasıl anlaşılır

En İyi Medyum Nasıl Anlaşılır?

Medyumlar hakkında bilginiz yoksa veya gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz o zaman asla aceleci seçimler yapmamalısınız. Bu konuda her zaman dikkatli olmalı ve ne olursa olsun mutlaka en iyi medyum nasıl anlaşılır, bu konuda en doğru bilgiler nasıl bulunabilir ve en önemlisi de sahte medyumlardan nasıl uzak durulabilir gibi konular hakkında araştırma yapmak gerekir.

Karşınızda ki kişi sürekli olarak kendini övüyor ve reklamını yapıyorsa o zaman onun güvenilmez biri olduğunu kesinlikle anlamalısınız. Çünkü sahte medyumlar bu şekilde hareket ederler. Kendilerine ilgi çekmek için sürekli olarak medyum yorum sitelerin de olumlu yorumlar yaptırırlar. Bu konuda ne kadar dikkatli olursanız kendiniz de o kadar koruma altına alabilirsiniz. Birçok kişi maalesef bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları için sürekli olarak bu kötü niyetli kişilerin tuzaklarına düşerek ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalırlar. Bu durumu yaşamak istemeyen kişileri mutlaka en iyi medyumlar hakkında araştırma yapmaları gerekir.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Gerçek medyumlar için isimlerini duyurmak veya insanların ilgilerini çekmek gibi bir amaç olamaz. Onlar sadece sahip oldukları özel bilgileri veya yetenekleri kullanarak insanlara yardımcı olmak isterler. Zaten bu kişiler çok eski zamanlardan bu yana önemsenen ve güvenilen kişiler olmuşlardır. Bu durum günümüzde de geçerli olduğu gibi aynı zamanda kendileri ile çalışmak isteyen kişiler çok uzun yollar gidip kapılarını çalarlar.

Gerçek bir medyumun yaptığı işlemlerden sonra insanlar içinden çıkamadıkları sorunları kolay bir şekilde çözebilirler veya ulaşmak istedikleri hedefe kısa zaman içinde ulaşabilirler. Bu sebeple medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler eğer gerçek medyumlar bulma şansı yakalayabilirlerse birçok işlemden sorunsuz bir şekilde sonuç alacaklarını da bilirler. Bu özel meslek hakkında bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır. Özellikle sahte medyumlardan korunabilmek bunların en önemlisidir. Bu sebeple gerçek medyumları tanımanın yollarını bilmeden asla harekete geçilmemeli ve her zaman bu işin en iyileri ile çalışılmalıdır.

1 Yorum

  • Büyü yapan en iyi medyum

    Adım Feyza 3 yıllık evliyim ilk başlarda çok mutlu bir evliliğimiz vardı evlendikten 4 sene sonra kayınpederim vefat etti kayınvalidem yalnız kalınca eşim onu yanımıza aldı. 2 tane daha erkek kardeşi vardı ama eşim annesine çok düşkün olduğu için o annesine bakmak istedi tabi bu durumda zaman geçtikçe huzurlu mutlu evliliğimizi bambaşka bir noktaya getirdi. Eşim annesinin sözünden çıkmaz dizinden ayrılmaz oldu aynı evde iki yabancı gibi olduk eşimle ilişki durumumuz da kalmamıştı artık. Sürekli kavga ediyorduk kaynana da sürekli oğlunu bana karşı dolduruyordu. Dayanamıyordum artık resmen evliliğim kabusum oldu boşanmak istedim ailem sürekli karşı çıktı eşimi de seviyordum açıkçası. Aslında belli aralıklarla 3 kardeş baksa sorun olmazdı bu kadar ama sürekli bizim bakmamız haksızlıktı ama bunu eşime anlatamıyordum. Bir gün bu olanlar teyzemle konuşurken teyzem neden bir hocaya gidip kocanı kendine bağlamıyorsun dedi bu benim aklıma hiç gelmemişti. Ben hemen büyük bir sevinçle araştırmaya başladım sayfaları uzun uzun araştırdım herkesin yorumlarında anlata anlata bitiremediği bir hoca buldum Edis hoca yorumları okudukça umudum daha da çoğaldı. O kadar çok insana yardım etmiş Edis hoca Allah ondan razı olsun bende aradım kendisini o kadar sabırlı biri ki beni dinledi bazı sorular sordu. Edis hocam ne olur hemen yardım edin evliliğim bitmek üzere dedim. Edis hoca da hemen başladı işlemlere 1 hafta uğraştı benim için Allah razı olsun ama sonucu çok güzel oldu evliliğim kurtuldu eşim sözümden çıkmaz oldu annesi de belli aralıklarla 3 oğlunda ama diğer gelinleri de sorun yapınca şimdi annesine bir bakıcı tuttular kendi evinde oturuyor. Eşimin değişimine hala inanamıyorum adam gözlerimin içine bakıyor dizimin dibinden ayrılmıyor ben ne dersem onu yapıyor bizi gören herkes eşimin değişimine inanamıyorum. Bunların hepsi Edis hocam vesilesi ile oldu Allah sizden çok çok razı olsun hocam iyi ki sizinle tanıştım. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*