Fransa güvenilir medyum hocalar

Fransa güvenilir medyum hocalar

Medyumluk Nedir?

Fransa güvenilir medyum hocalar
fransa güvenilir medyum hocalar

Medyumlar, doğuştan itibaren kendilerinde bulunan yüksek manevi hislerle normal insanların boyutlarını aşabilen kişilerdir. Bu hislerin 6. his olarak nitelendirildiği de görülmektedir. Yanı sıra sahip oldukları psişik güçlerle artık hayatta olmayan kişilerle çeşitli imgeler üzerinden iletişime geçebilme, paranormal olaylarla başa çıkabilme özellikleriyle sıradan insanlardan ayrılırlar. Normal insanlara göre ruhani olarak çok daha büyük güçlere sahiptirler. İşin karanlık kısmı olarak da cinlerle iletişime geçebilme, hatta onlardan yardım alabilme gibi özellikleri de bulunmaktadır. Fransa güvenilir medyum hocalar ruhani konularda başvurabileceğiniz esas kaynaklardan biridir.

İsteyen herkesin medyum olamayacağı gibi medyum olduğunu iddia eden her kişi de esasen medyum olmayabilir. Manevi hislerin çok yoğun olmasının yanında bu hislerin kontrolü de önemlidir. Aksi halde kişi kendini tehlikeli durumlara atabileceği gibi karşısındaki ya da çevresindeki insanları da tehlikeye atabilir. Bundan dolayı hislerine güvenmeyen ya da kontrol edemeyen kişilere başvurulmamalıdır. Deneyimsiz kişiler ya da sahte medyumlar hayat akışınızı bozabilir, geri dönülmez büyülerle sizi ve çevrenizi zor duruma sokabilirler.

Medyumlar hakkında halk arasında çokça yaygın yanlış bilgiler de bulunmaktadır. En çok karşılaşılan yanlışlardan biri de kahve falı bakan kişilerin medyum olduğunun düşünülmesidir. Oysa kahve falı bakmanın medyumlukla ya da 6. hislerle bir ilgisi yoktur. Medyumluk kat kat daha ciddi ve dikkat gerektiren, kimi tehlikeleri olan ruhani bir iştir. Bu yüzden kahve falı bakan kimseler medyum sanılmamalı, vaatlerine de inanılmamalıdır. Birçok kahve falı bakan kişi geleceği gördüğünü iddia eder, hatta bunu gelir kapısına dönüştürmüş kişiler de sıkça görülmektedir. Geleceği görmeleri söz konusu olmadığı gibi medyumluk iddiaları da gerçeği yansıtmamaktadır, itibar edilmemelidir.

Medyumluk işini yürütmek manevi hislerin yanında çok geniş alanlarda bilgi sahibi olmayı da gerektirir. Türlü türlü alanlarda kitaplar okumayı, hayatın büyük kısmını okumaya ayırmayı mecbur kılar. Anlaşılacağı üzere medyumlar manevi boyutu anlamlandırmayı aynı zamanda okuyarak ve çevirerek de güçlendirme yoluna giderler. Bu açıdan deneyimli medyumlar çoğu kez yaptıkları işte daha güvenilir olmaktadırlar. Ruhani işlerin her zaman taşıdığı riskler bulunmaktadır. Bundan dolayı kişilerin evde büyü yapmaları uygun görülmez, çoğu kez isteseler de yapamazlar. Büyü ve ruhlarla psişik iletişim istenildiğinde yapılabilecek şeyler değillerdir.

Medyumlar Ne Yapar?

Medyumlar yeteneklerinin ışığında yardımını isteyen kişilere farklı farklı konularda yardımcı olabilirler. Gerektiği yerde bu dünyadaki bedeninden uzaklaşıp manevi boyuta geçerek ölmüş kişilerin ruhsal aleminde onlarla iletişime geçip bilgi alabilir, sizin iletişiminize ya da sorularınıza aracılık edebilir. Yapabildikleri işler arasında genel açısıyla şunlar vardır:

Geri getirme büyüsü
Ölülerle iletişime geçebilme
Geçmiş ve gelecekten bilgi temin edebilme
Kendine bağlama büyüsü
Tılsım oluşturma, dilekler için dua etme
Erkeklik bağlama büyüsü
Kısmet açma büyüsü
Aşık etme büyüsü
Evlilik büyüsü
Muska yazma
Kısmet kapatma büyüsü
Dil bağlama büyüsü
Nohut büyüsü
Sabun büyüsü
Vefk yapma
Canbar büyüsü
Medyum Yardımı

Medyumlar her zaman isteğiniz doğrultusundaki büyüleri yapmak için size destek olmazlar. Bazen de büyü yapılmış kişi siz olabilirsiniz. Hayatınız ters gitmeye başlamışsa, yolunda giden işleriniz yolundan çıkmışsa, normalde size karşı iyi olan insanlar, çevreniz artık size kötü davranıyorsa aleyhinize yapılmış bir büyünün tesiri altında olabilirsiniz. Bu durumda Fransa güvenilir medyum hocalar yardım almak başvurabileceğiniz ilk kaynaklardan biridir. Ne yaptığını bilmeyen medyumlar sizi çok daha büyük çıkmazlara sokabildiği gibi etkisi altında olduğunuz karanlık büyülerin tesirini arttırabilirler. Hayatınızın söz konusu olduğu manevi konularda sahte medyumlardan yardım almamalı, sadece güvendiğiniz kişilere kaderinizi teslim etmelisiniz.

1 Yorum

  • fransa nantes güvenilir medyum hoca

    merhabalar herkese bende medyum edis hocayla tavsiyeler üzerine çalıştım sonuç aldım burada paylaşmak istiyorum yaptığımız çalışma hakkında bilgi vermek istiyorum umarım yayınlanır bu yazılarım
    3 yıllık ilişkim vardı erkek arkadaşımla beraber olduğumdan günden beli çok değişti ve artık beni takmıyor umursamıyor dinlemiyordu sadece benimle görüşmeye cinsel beraberlik için gelip gidiyordu kendisini o kadar çok seviyordum ki onunla gelecek hayallerim vardı bu hayallerin yıkılmaması için büyü yaptırmaya karar verdim. Bir çok yorum sitesinde medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlar tavsiyeler sayesinde kendisiyle çalıştım bana papaz büyüsü yaptı bu büyü 7 günde etki etmeye başladı. Erkek arkadaşım bana karşı eski haline geri dönmeye başlamıştı resmen. Artık beni seven beni sayan bensiz nefes bile alamayan bir sevgilim oldu çalışma biteli 3 ay oluyor şuana kadar bir sıkıntı bir sorun olmadı çok şükür umarım bu ilişki evliliğe gider. Bana yardımlarından dolayı edis hocamı herkese öneririm 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*