Gerçek medyum arıyorum

Gerçek medyum arıyorum

Gerçek Medyum Kimlerdir

Gerçek medyum arıyorumGerçek medyum arıyorum ; ile çalışmak için yola çıkan ancak bu kişilere ulaşma konusunda çok ciddi sorunlar yaşayan insanlar genellikle aradıkları bilgileri daha kısa zaman içinde bulabilmek için daha önce medyumlar ile çalışan kişilerden destek almak istemektedirler. Son derece gizemli ve özel bir meslek olan medyumluk hakkında hiçbir zaman risk almamaları gerektiğini bilen insanlar attıkları tüm doğru adımların karşılığını mutlaka kısa zaman içinde alacaklardır.

Çok eski bir geçmişe sahip olan bu meslek hakkında araştırmalar yapan insanlar özellikle sahte medyumların sayılarının çok fazla olmasından dolayı her zaman kendileri için risk olduğunu da bilmelidirler. Bu sebeple forum sitelerin de veya benzeri alanlar da yapacakları gerçek medyum arıyorum gibi aramalar ile kısa zaman içinde istedikleri bilgileri elde edeceklerini de bilmelidirler. Bu özel meslek içinde kendilerini kanıtlamış güvenilir kişiler bulmak son derece zordur.

Gerçek Medyum Yorumları

Gerçek bir medyum kesinlikle kendisini sürekli olarak övmez ve aynı zamanda yaptığı işlemler hakkında insanlara gereksiz garantiler vermezler. Çünkü bu alanda yapılan işlemlerin sonuçları hiçbir zaman garanti değildir. Bu sebeple eğer bir medyum sürekli olarak karşısında ki kişiye garantiler verip kendisini övüyor ise o zaman o kişinin sahte bir medyum olduğundan şüphelenmek ve hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde seçim yapmamak gerekmektedir.

Bu meslek hakkında kimlerden bilgi almak gerektiğini bilen kişiler ise kısa zaman içinde mutlaka güvenilir ve gerçek medyumlara ulaşacaklarını bildikleri için gerekli bilgileri elde ettikten sonra harekete geçmektedirler. Gerçek medyum arıyorum ancak bu kişilere nasıl ulaşacağını bilmiyorum diye aramalar yapan birçok kişi özellikle forum siteleri veya benzeri alanlar da zaman geçirerek kısa zaman içinde mesleklerinin en güvenilir isimleri ile iletişime geçme olanağı bulabilirler.

2 yorum

  • Meltem şirin

    herkese hayırlı günler olsun edis hocamı tavsiye edenlerden Allah razı olsun bende sizleri dinledim sizlerin tavsiyeleri üzerine çalıştım 15 günde sonucumu aldım sizler gibi bende mutluluğumu paylaşmak adına burada paylaşmak istedim.
    2 yıldır evli bir erkekle beraberdim kendisini oldukça çok seviyordum her şey karşılıklıydı güzel günler geçiriyorduk ona resmen aşık olmuştum o yüzden evli olmasını göz ardı ettim ama sonra aklım başıma geldi. Benim yüzünden kimsenin yuvasının yıkılmasını istemedim bu yüzden ayrılmak istedim fakat bu seferde o buna izin vermiyor karşı çıkıyordu onu kendimden soğutma için ayırma ve soğutma büyüsü yaptırmaya karar verdim bu konuda tavsiyeler üzerine edis hocadan yardım aldım. ayırma ve soğutma büyüsü 12 günde etkilerini göstermeye başladı kısa sürede benden soğudu benden uzaklaştı çok şükür bu vesileyi de gürültüsüz bir şekilde atlattım. Bende sonucunu almış birisi olarak medyum edis hocamı tavsiye ederim. 0535 891 8597

  • furkan

    Merhaba bende bir çok medyum ile çalıştım fakat dolandırıldım. Her seferinde işlemlerim yarıda kaldı yada hiç yapılmadı. Kimi hoca benden çok fazla para istedi yapamam diyenler oldu. Yine medyum araştırırken hakkında yapılan yorumlarla dikkatimi Medyum hünkar hoca çekti. Yorumlar cidden güzeldi ve güven vericiydi hakkında iyice araştırma yaptıktan sonra iletişime geçerek çalışmak istediğimi söyledim. Allah bin kere razı olsun telefonuma baktı yardımcı oldu bana istediğim çalışma için 14 gün süre verdi. Beklemeye başladım ve iyi ki hünkar hocamla çalışmışım eline emeğine sağlık Allah ne muradı varsa versin ben aldığım sonuçtan çok memnunum. Sizlere de en güvenilir gerçek medyum hünkar hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*