Gerçek ve sahtekar medyumlar

Gerçek ve Sahtekâr Medyumlar Kimler

Gerçek ve sahtekar medyumlar arasında ki farkları bilmeyen kişiler kısa zaman içinde kötü niyetli sahtekarların tuzakların düşebilir ve çok ciddi sıkıntılar çekebilirler. Bugüne kadar birçok kişinin bu tarz sorunlar yaşamış olmaları sebebi ile medyumlara karşı olan tüm güvenlerini tamamen kaybetmiş olan çok sayıda insan vardır. Bu konuda dikkatli olan kişiler mutlaka karşılarına çıkan medyumların gerçek veya sahte olduklarını anlayarak onlara güvenip güvenmeme konusunda doğru adımlar atarlar.

Bu özel meslek hakkında bilinmeyen çok fazla şey vardır ancak medyumlar ile çalışmak isteyen insanlar genellikle kısa zaman içinde sonuç almak isterler. Bu sebeple karşılarına çıkan herkesin gerçek medyum olduğunu düşünmek gibi çok ciddi ve çok büyük bir hata yaparlar. Medyumluk denince insanların akıllarına gelen birçok farklı işlem vardır. Bunlar arasında en çok bilineni büyüler ver fallardır. Sahte medyumlar da bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptıkların söyleyerek insanların ilgilerini çekerle ve kendilerine inanan kişilere ciddi zararlar verirler.

Gerçek ve Sahtekar Medyum Nasıl Anlaşılır

Gerçek medyumlar ise hiçbir zaman reklam yapmazlar veya kendilerini övmezler. Bu kişiler için en iyi tanıtım yolu yaptıkları başarılı işlemlerdir. Özellikle bazı riskli işlemler hakkında her medyuma güvenmemek gerekir. Çünkü bu işlemlerin riskleri sadece o kişileri değil aynı zamanda işlemleri yaptıran kişileri de etkileyebilir. İnsanlar medyumlardan aldıkları yardımlar da birçok hata yaparlar. Şu an farklı alanlar da kendilerini gerçek ve güvenilir medyum olarak tanıtan birçok kişi vardır.

Bu insanların kurdukları tuzaklardan nasıl korunacaklarını bilmeyen kişiler hiçbir zaman kendilerine güvenme veya çalışma konusunda aceleci olmamalıdırlar. Bir medyumun geçmişi tam anlamı ile bilinmeli ve onun hakkında araştırma yapıldığı zaman insanlardan genellikle olumlu öneriler alınmalıdır. Bu durum o medyumun gerçek medyumlardan biri olduğunu anlamak için yeterli olabilir. Medyum yorum sitelerin de insanlar medyumlar hakkında sahip oldukları bilgileri ve birikimleri başka kişiler ile paylaşmak için yorumlar yaparlar. Bu yorumları okumakta doğru medyuma ulaşabilmek ve sahte medyumlardan korunabilmek için mutlaka faydalı olacaktır.

1 Yorum

  • aileyi ikna etme büyüsü nasıl yapılır

    Bayburt da yaşıyorum 20 yaşındayım görücü usulü evlendirilmek üzereydim aileme hiç bir şekilde kendimi anlatamadım izin vermediler. Arkadaşlar ailem beni görmediğim sevmediğim tanımadığım benden yaşça da büyük birisiyle görücü usulü evlendirmek istedi fakat benim sevdiğim vardı aileme istemediğimi söyledim fakat zorla evlendirmeye kalktılar çaresiz kaldığım için büyü yaptırmak istedim aileme. Aileyi ikna etme büyüsü için medyum edis hocayla çalıştım 10 günde ailemi ikna ederek beni görücü usulü evlendirmekten vazgeçtiler Allah razı olsun edis hocanın sayesinde hayatım kurtuldu herkese tavsiye ederim edis hocamı numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*