Güvenilir medyum arıyorum

Güvenilir medyum arıyorum

Güvenilir Medyum Arıyorum

Güvenilir medyum arıyorum
Güvenilir medyum arıyorum

Güvenilir medyum arıyorum ;  kişilerin en çok yaptıkları hataların başında bu konu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmadan seçim yapmak veya araştırmalar da doğru kaynakları araştırmamak gelmektedir. Özellikle insanların güvenlerini kazanma konusunda yeteri kadar başarılı olmayan kişilerden her zaman için uzak durmak gerekmektedir.

Son derece önemli ve ciddi işlemler yapan bu kişiler öncelikle başarılı işlemler yaparak insanların beklentilerini karşılamalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde adımlar atmamalıdırlar. Eski zamanlar da olduğu gibi günümüzde de medyum seçimlerin de dikkat edilmesi gereken konular aynıdır.

Özellikle doğru medyumları seçtiklerinden emin olmadan kesinlikle harekete geçmemeleri gereken insanlar öncelikle bu alan hakkında bilgileri olan kişiler ile iletişime geçmeli ve kendilerine güvenilir medyum arıyorum ve bu konuda neler yapmalıyım gibi soruları yöneltmelidirler.

Çok zor olan bu seçimler de öncelikle hangi medyumların seçilmesi gerektiğini bilmek ve aynı zamanda seçimleri yapmadan önce kesinlikle bu kişilerin geçmişte yaptıkları işlemler hakkında da bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Bilindiği gibi bu kişilerin yaptıkları işlemler çok zor ve aynı zamanda çok özel işlemlerdir.

Aynı zamanda hem yaptıkları işlemler ile hem de sahip oldukları özellikler ile her zaman gizemli karakterler olan medyumlar hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler kesinlikle ne kadar ciddi riskler aldıklarının farkında olmalıdırlar.

Yapılan araştırmalar da özellikle seçilecek olan kişiler de hangi özelliklerin olması gerektiğini bilmek hem insanların kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri tam anlamı ile güven altına almaları için çok önemlidir. Günümüzde birçok kişi sürekli olarak medyum arayışlarına başlamadan önce deneyimli olan kişilerin kapılarını çalarak güvenilir medyum  ve kime güvenmem gerektiği hakkında bilgi istiyorum gibi talepler de bulunmaktadırlar.

4 yorum

 • Güvenilir sonuç veren medyumlar

  Ben yurt dışından yazıyorum. Türkiye de çok uzun süre yaşadım. Bazı birlikteliklerim oldu. Ama hiçbir şekilde evlilik geçiremedim. Evlenme teklifi eden erkek arkadaşım bile vazgeçmişti evlenmekten son anda. Evlilik yoluna hiçbir şekilde gidemedim doğrusu ikna da edemedim. Annem de sürekli bana ne zaman evleneceksin bak senin küçüklerin bile evlendi sen hala evlenemedin diye her gün çene yapıyordu. Okulumu bitirdim bir iki seneye mesleğimi ele alacaktım zaten ondan sonra evlenirim diye düşünüyordum derken radikal bir kararla yurt dışına Fransa’ya yerleşmeye karar verdim. Pasaport işlemlerimi hallettikten sonra Fransa’ya yerleştim. Kendi işimi düzenimi kurdum bir kaç ay boyunca. Orada kendi dükkanımı açıp asıl işimi yapmaya başladım. Ben yurt dışında yeni hayatıma başlatıktan 8 9 ay sonra birisiyle tanıştım. Görüşmeye başladık her şey çok güzel gidiyordu 2 senemizi doldurduk orada. Sevdiğim adamla Türkiye’ye yerleşip evlenme kararı almıştık. Biletlerimiz her şey tamamdı ama birden bire bütün ilişkimiz kesilip bitti. Hal böyle olunca artık her seferinde aynı durumu yaşıyordum hep o acıyı yaşıyordum. Hayallerim umutlarım kursağımda kalıyordu. Bende medyum araştırmaya başladım. İyice aradım taradım işlem yaptırıp sonuç alanlar Edis hocayı tavsiye ediyordu. Başta pek emin olamasam da Edis hocanın hakkında biraz daha araştırma yapıp numarasını alıp görüştüm. Derdimi anlattım uzun uzun hocam beni dinledikten sonra bilgilerimi alıp bana bakım yaptı. Dönüş yaptığında da benim üstüme yapılan muskalar olduğunu kısmetimin kapatıldığını muskaların tersine döndüğünü söylediğinde kala kaldım. Hocam anlattıkça güvenim arttı ve yardımcı olacağını söyledi. Muskaları bozup sevdiğim adama evliliğe ikna büyüsü yapacaktı bunun içinde bana 2 hafta süre verdi. 2 hafta sonra sevdiğim adam kendi gelecekti bana. Çalışmalara başlayınca Edis hocam beklemeye başladım. İşlemlerin 8. gününde sevdiğim adam dükkanıma geldi birden oturup konuştuk. Bu durumu Edis hocama da anlattım. Edis hocam sayesinde hem kısmetim açıldı hem de yapılan muskalar bozuldu. Daha sonra işlemler bittikten sonra Sevdiğim adamla tekrar evlenme kararı aldık bu sefer Türkiye de değil Fransa da evlendik. Her şey o kadar güzel ki hayatımızda kaldığımız yerden devam ediyoruz. Edis hocam olmasaydı ne olurdu tahmin bile etmek istemiyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim her şey için. Yurt dışından işlem yaptırmak isteyenler güven sorunu yaşıyorsanız kesinlikle Medyum Edis hocamı tavsiye ediyorum. İşinin piri bir hoca üstüne başkasını tanımam. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 • Ayşe

  Merhaba arkadaşlar ben kısmet büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bunun için en güvenilir bir medyuma ihtiyacım var. Bu konuda tavsiye edebileceğiniz bir uzman medyum var ise bana söyler misiniz.? Çalışmak istiyorum kendisiyle

  • kısmet açma büyüsü yaptıranlar

   bende kısmet açtırmak için ermeni medyum cihad hoca ile kısmet açma büyüsü yaptırdım bundan 9 ay önce. ilk başlarda inanmıyordum bu zamana kadar karşıma doğru dürüst kimse çıkmıyordu evlenmek istiyordum fakat bir kaç kişi ile ciddi adımlar attık olmadı hep yarıda kaldım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum cihad hocayla çalıştım 16 gün boyunca kısmetimi açmak için işlem yaptı işlemler bittikten sonra karşıma güvenebileceğim sevebileceğim doğru dürüst biri çıktı şuanda sözlüyüm ve 5 ay sonra düğünüm var. medyum cihad hocayı tavsiye edebilirim. 0535 967 9448/strong>

  • Candan - Güvenilir medyum arayanlar

   Ayşe çalıştığın bir medyum yoksa sana medyum edis hocayı tavsiye ederim. etkili ve kuvvetli işlem yapıyor kısa zamanda da sonuç veriyor. bende kısmetimi açtırmak için çalıştım kendisiyle 14 günde kısmetimi açtı. çalışmak istersen kendisiyle görüşmeni tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*