Kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır  Nasıl Bozulur

kaşık büyüsü
kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü birçok medyumun kabul etmediği ve aynı zamanda insanları da uzak durmaları konusunda uyardıkları işlemlerdir. Kara büyü sınıfına giren ve aynı zamanda kısa zaman içinde insanların hayatlarına çok ciddi etkiler de bulunan bu işlemler de ancak daha önce kaşık büyü yapan medyumlar ile çalışmak gerekmektedir.

Bilindiği gibi bu işlemlerin etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkmakta ve kontrol altına tutulmadıkları takdirde işlemlerin etkilerine giren kişiler için tahmin edilenden çok daha ciddi sorunlara neden olabilen işlemlerdir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemlerin ancak deneyimli ve güvenilir medyumlar tarafından yapılabileceğini bilmek gerekmektedir.

Hem kısa zaman içinde sonuç vermesi hem de etkilerinin çok uzun sürmesi de kaşık büyü yaptırmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken konuların başında gelmektedir. Bu işlemleri yapacak olan medyumların kesinlikle resmi ve garantili medyumlar arasından seçilmeleri gerekmektedir. Özellikle ortaya çıkan enerjilerin doğru bir şekilde kontrol edilmesi ve aynı zamanda ortaya çıkan sorunların da kısa zaman içinde çözülmesi gerekmektedir.

Bu tarz işlemleri yapmak için insanların mutlaka mezar açmaları ve aynı zamanda bu mezarlardan alacakları kefen parçalarını medyumlara vermeleri gerekmektedir. Medyumlar da kendilerine verilen bu kefen parçalarını kaşıkları birbirine bağlamak için kullanmalı ve sonuçların kısa zaman içinde ortaya çıkabilmesi için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Tutar

Bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjilerin ne kadar güçlü olduğunu asla unutmamak gerekmektedir. Doğal olarak kaşık büyüsü yapan medyumlar hakkında yorumlar aramak ve aynı zamanda kendileri hakkında gerekli bilgileri mutlaka bu alan hakkında bilgileri olan kişilere sormak gerekmektedir.

Hem riskli hem de çok güçlü olan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin hayatın da çok ciddi sorunlara neden olmuşlardır. Özellikle medyumların tüm işlemleri bilinçli yapmaları ve sahip oldukları deneyimler ile insanlara da doğru bilgiler vermeleri gerekmektedir.

2 yorum

  • Elif Kaşık büyüsü yapan medyum

    Edis hocanın papaz büyüsünde çok iyi olduğunu söylediler. Bende araştırma yapmaya başladım ve bir çok insan papaz büyüsünden etkili sonuç almış bende çalışmaya başladım kendisiyle. Beni aldatan eşimden yuvamın yıkılmasını sağlayan kadından öcümü almak istedim. Onlarda ayrılsınlar asla bir araya gelmesinler istedim. Bu konuda edis hoca ile görüştüm ve papaz büyüsü işlemlerine başladık. Kesinlikle çalışmalar çok iyi gidiyordu ve gün gün geçtikçe aralarının bozulduğunu hissedebiliyordum ve aradan 2 hafta geçti onlarında ayrıldıklarını duydum ve bende istediğime kavuşmuştum. Allah razı olsun edis hocanın sayesinde beni bu hale koyan adamı bende bu halde bıraktım. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Vedat Kaşık büyüsü belirtileri

    Artık daha fazla dolandırılmak istemiyorum inanın gerçekten çok yoruldum. Kime güveneceğimi inanın bilemedim herkes bir medyumdan bahsetmiş ve bende onların yüzünden dolandırıldım ama artık dolandırılmak istemiyordum. Bu yüzden son bir kere arkadaşımı dinlemek istedim ve bana önerdiği medyum atlas hoca ile çalışmak istedim. atlas hocadan benim kısmetimi açmasını ve kısa zamanda bana sonuç vermesini istiyordum. İnanın kimse ile birliktelik yaşayamıyordum ve sürekli olarak sorunlar yaşıyordum. Atlas hoca bana 8 günde kısmetimi açacağını ve önüme hayırlı bir eş çıkacağını söyledi. bende ona inandım ve çalışma bittikten 9.günden sonra karşıma bir kız çıktı ve aniden o kıza aşık oldum. Oda bana aşık olmuşcasına bakıyordu ve bir zaman sonra kendisiyle konuşmak istedim tüm cesaretimi toplayıp kızla konuştum ve oda bana bir şans vermeyi kabul etti. Bu şanstan sonra aramızdaki ilişki 2 sene oldu ve bir kavga bir kötü söz dahi söylemedik birbirimize. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*