Koruma vefki nasıl yapılır

Koruma vefki nasıl yapılır

Koruma Vefki Nedir

Koruma vefki nasıl yapılırKoruma vefki nasıl yapılır ; Manevi koruma amacı ile çok sık yapılan vefk işlemleri insanların üzerlerin de meydana getirdiği manevi koruma zırhı ile onları birçok beladan koruduğuna inanılır. Özellikle eski zamanlar da yaşamış olan birçok önemli kişinin de bu işlemleri kullandıkları ve daha da önemlisi ilk islam toplumların da birçok toplum liderinin bu işlemleri kullandıkları bilinmektedir.

İlk zamanlar savaşa giden askerlerin manevi anlamda koruma altında olması amacı ile kullanılmış olan bu işlemler zaman içinde farklı amaçlar ile de yapılmıştır. Koruma vefki nasıl yapılır veya bu işlemler ne kadar zaman içinde sonuç verir gibi sorular ile sık sık karşı karşıya kalan medyumlar insanlara verdikleri bilgiler ile en doğru adımları atmalarını sağlarlar.

Koruma Vefki Yazıları

Genellikle medyumları zorlamayan ve kısa zaman içinde istedikleri sonuçları almalarını sağlayabilen bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler elde ettikleri bilgiler ile en doğru adımları atabilirler. Koruma vefkinde özel olarak hazırlanan çizimlerin içine insanların kişisel bilgileri, amaçları veya ana baba adları gibi bilgiler eklenmelidir. Aynı zamanda bu vefk çizimlerin nasıl kullanılacağı da son derece önemlidir.

Eğer insanlar adımlarını doğru bir şekilde atmak ve kısa zaman içinde sonuç almak istiyorlarsa o zaman çok dikkatli olmalı ve kesinlikle işinin ehli olan bir medyumdan yardım almalıdırlar. Çünkü her medyum vefk işlemi yapamamaktadır. Koruma vefki nasıl yapılır ve benzeri sorulara yanıt veren medyumlar insanların tüm meraklarını giderebilmelidirler.

2 yorum

  • Hamdi kalkan

    korkularım vardı benim sürekli olarak cinler tarafından basılıyor rahatsız ediliyordum aileme bu konuyu anlattım ilk önce bir kere olmuştur geçer dediler ama sürekli olmaya başlayınca artık ben dayanamadım İnternet üzerinden cinler hakkında araştırma yaptım bunlardan kurtulmak için hocalarla görüşmeler yaptım ama herkes çok yüksek miktarlar istedi. Gün geçtikçe ben daha da kötü oluyordum en sonunda edis hocayı buldum bir çok yerde tavsiye etmişlerdi kendisini bana bakım yaptı ve üzerimde varlıkların olduğunu gördü bunları koruma vefki ile kendimden uzak tutabileceğimi söyledi kendisine güvendim o kadar kişi güvenmiş çalışmış sonuç almıştı bende tavsiyeler üzerine çalıştım kendisiyle bana yaptığı koruma vefki 14 gün sonunda bedenime hakim olmaya başlayınca artık ne gece nede gündüz cinlerin bana yaklaşamadığını gördüm hissettim artık geceleri rahat uyku uyuyorum ve artık ne kabus görüyorum ne de geceleri korkuyorum artık karanlıkta veya ışıkta her şekilde yatabiliyorum beni bu durumdan kurtardığı için medyum edis hocama çok teşekkür ederim. Tavsiye edenlerden de Allah razı olsun böyle hocaları bulmak çok zor gerçekten 0535 891 8597

  • kumsal

    Arkadaşlar o kadar zor durumdaydım ki uzun zamandır bana kafayı takmış bir psikopatla uğraşıyordum. Gittiğim her yerde karşıma çıkıyor takip ediyordu defalarca karakolluk olduk çok sorunlar oldu. Erkek arkadaşım bu yüzden ter etti. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bende Medyum Atlas hoca hakkında araştırma yaptım ve kendisiyle çalışmaya karar verdim. Sağ olsun hemen geri dönüş yaptı ben kendime koruma yapacaktım. Hocama durumu anlatınca anladı beni yardımcı oldu bana 14 gün süre verdi bu işlem için. Bende beklemeye başladım şimdi ise işlemlerim bitti 5 ay oldu ve hala çok memnunum. Allah bin kere razı olsun beni bu dertten kurtardınız ya Allah ne muradınız varsa versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*