Mum büyüsü nasıl yapılır

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum büyüsü birçok farklı amaç ile yapılan önemli bir işlemdir. Genellikle insanların birbirlerini sevmeleri ve daha sıkı bağlar ile bağlanmaları amacı ile yapılır. Etkileri hem çok güçlü hem de kalıcıdır. Eğer insanlar bu işlemin etkisine girdiklerini anlayamazlarsa o zaman mum büyüsünün etkileri uzun zaman sorunsuz bir şekilde sürecektir. Gerçek medyumlar bu işlemleri hiç zorlanmadan yapabilirler. Amaçları insanlara zarar vermeden sadece bilinçaltlarına müdahale etmektir. Bu sebeple riskli olmayan teknikler ile amaçlarına ulaşmak istedikleri zaman mutlaka bu tekniği kullanırlar. Daha önce bu işlemler hakkında bir bilgileri olmayan veya başka kişilerde de bu işlemler hakkında bilgiler almayan insanlar mutlaka medyumların kapılarını çalmadan önce kendilerine mum büyüsü nasıl yapılır, etkileri nasıl ortaya çıkar veya bu işlemler hakkında en çok kime güvenmek gerekir gibi soruları sormaları gerekir.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu işlemler de medyumlar bir mumu yakarlar ve bu mumun alevine çok özel tılsımları olan güçlü sözler okurlar. Bu sözler okunurken mutlaka insanların isimleri de anılmalı ve harekete geçecek enerjilerin direk olarak o kişilere ulaşması için gerekli adımlar atılmalıdır. Aynı zamanda bu enerjilerin mutlaka doğru bir şekilde yönlendirilmesi de çok önemlidir. Birçok medyum mum büyüsü hakkında araştırma yapan kişilere doğru bilgiler verip kendilerini yönlendirebilirler.

Mum Büyüsü Yapan Hocalar

Özellikle kısa zaman içinde sevdikleri kişilerin gözlerinde tek ve değişmez kişi olmak isteyen insanlar için bu işlemleri kullanmak çok doğru bir seçim olabilir. Eğer daha önce de yaptığı mum büyüsü işlemleri ile insanlar gerekli güveni vermiş olan medyumlara ulaşılabilirse o zaman bu işlemden sonuç almak tahmin edilenden çok daha kolay olacaktır. Mum büyüsünden sonra ortaya çıkacak enerjiler gerçekten de çok güçlüdür ve etkileri kalıcı olacağı için yapılma aşamasında her zaman dikkatli olmak gerekir. Bu işlemlerin istenen sonucu vermesi için mumun mümkün olduğu kadar uzun yanması ve sözlerin de her zaman doğru bir şekilde okunması gerekir. Mum büyüsü nasıl yapılır ve benzeri konular da yardım alınacak medyumlar insanlara mutlaka bu konu hakkında gerekli tüm bilgileri vermelidir.

1 Yorum

  • yağmur

    Uzun süredir devam eden ilişkim var erkek arkadaşım ile fakat bana eskisi gibi değer verip ilgi göstermiyor son zamanlarda. Bu durum bana kendimi kötü hissettiriyordu bir kaç kez konuştum ama bir şey olmadığını söyledi. Benden uzaklaşmasını istemiyordum ve bir tanıdıkla konuşup fikir aldım ve bana Medyum Edis hocayı önerdi. Hakkında biraz araştırma yaptıktan sonra Edis hocam ile iletişime geçip sevgilimin gözünün sadece beni görmesini istediğimi söyledim hocam sağ olsun bana bakım yaptı yardımcı oldu. Edis hocamın bana 14 günlük süre içinde yaptığı işlem sayesinde sevgilimin hal hareketleri değişti . Eskisinden daha çok üstüme düşüyor artık. Edis hocama çok teşekkür ederim eline emeğine sağlık rahatlıkla güvenebilirsiniz. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*