Nazardan korunma vefki

Nazardan korunma vefki

Nazardan Korunma Duaları

Nazardan korunma vefki
Nazardan korunma vefki

Nazardan korunma vefki işlemlerini çok farklı amaçlar ile denemiş olan insanlar özellikle manevi korunma denince ilk olarak bu işlemlere dikkat çekerler. Zaten ilk ortaya çıkış nedeni de manevi korunma olan vefk işlemleri zaman içinde çok farklı sebepler ile kullanılmış ve genellikle istenen sonucu vermiştir. Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak bu tarz işlemler hakkında uzmanlaşan hocaların kapılarını çalarlar.

Nazardan korunma vefki adı ile yapılan vefk işlemleri de insanların en çok kullandıkları işlemlerden biridir. Bu işlemler bir insan için yapıldığı gibi herhangi bir eşya içinde yapılabilir. Genellikle ailelerin yeni doğan bebeklerini veya çocuklarını nazarın kötü enerjilerinden korumak amacı ile yaptıkları bu işlemler kimi zaman ise ev veya araba gibi insanların çok değer verdikleri eşyaları içinde yapılabilmektedir.

Hazırlanan vefk işlemlerin de karelerin içinde mutlaka en doğru sayıları yerleştirmeleri gereken hocalar her vefk işleminde olduğu gibi bu işlemlerde de toplamların her iki yönde de aynı olmasını sağlamak zorundadırlar. Hazırlanan vefk çizimlerinin mutlaka nazardan korunması gereken kişilerin veya eşyaların üzerine olması gerekir. Bu sayede o kişi veya eşyaların çevresin de çok güçlü bir manevi korunma kalkanı oluşacaktır. Vefk işlemleri çok zordur ve bu sebeple çok az hoca bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilir.

Bu sebeple bu tarz işlemler denemek isteyen kişilerin kesinlikle hoca seçimlerin de çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kimi zaman vefk ile ilgili olmayan çizimler veya işlemler ile insanları kandırabilen art niyetli kişiler olabilir. Bu kişileri anlayabilmenin en kolay yolu ise önceden vefk işlemleri hakkında araştırma yapmak ve bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmektir. Nazardan korunma vefki hazırlamak isteyen kişilerin de istedikleri sonuçlar için sabırlı bir araştırma yapmaları çok önemlidir.

2 yorum

  • Serap tuğrul

    İstanbul dan Serap ben 32 yaşındayım bu yaşıma kadar evlenmedim tabi ki bu benim kendi hür iradem kendi isteğim çünkü insanları tanıdıkça yalnız kalmayı tercih ettim bu yüzden de evlenmek istemedim. Fakat benim sorunum bakımlı olmam kendime oldukça bakarım çok özen gösteririm kendime bu yüzden de üzerimde çok nazar oluyor insanların gözleri kalıyor bende oturduğum mahallede dışarı çıksam insanlar gözlerini ayırmıyor benden sanki yiyecek gibiler bu yüzden de başımdan olaylar eksik olmuyor bir kaç hocaya götürdü annem beni insanların gözleri değiyor dediler nazara göze geliyorsun dediler muskalar yaptılar tak kızım dediler taktım aylarca ama bir faydası olmadı artık bu olanlardan kurtulmak istiyordum. Nazardan korunma nasıl yapılır diye araştırmalar yaparken buldum edis hocayı kendisiyle 14 günlük bir çalışma yaptık bu yapılanlardan sonra üzerimden büyük bir yükün kaldığını hissettim nazardan ve gözlerden korunmam için uzaktan büyü yaptı bana 14 günün sonunda kesin sonucu aldım artık dışarı çıksam da insanlardan nazara göze gelmiyorum medyum edis hocama teşekkür ederim 0535 891 8597

  • kerim

    Hayırlı günler benim işlerim çok güzel gidiyordu. Maddi durumum çok iyiydi iş toplantılarından toplantılara koşuyordum. İşlerimden dolayı aileme fazla vakit ayıramıyordum. Hayatta hep şanslı ve şansını kendi yaratan insanlar vardır ben onlardandım. Hayatımda hiçbir şey kötü gitmiyordu. Ailem beni artık evlen diye baskı yapıyorlardı en son biriyle görüşmemi istediler. Çok baskı yaptıkları için tamam demiştim görüştük görüşmeye karar verdik. Her şey hızlı oldu ama güzel gidiyordu nişan yaptıktan kısa bir süre sonra başka biriyle konuştuğunu yakaladım ve nişanı attım. Her şey o nişanı attıktan sonra başladı. İşlerim yavaştan kötüye gitmeye başladı toparlayamadım hiçbir şekilde. İflasın eşiğine geldim 3 hafta içinde. Arkadaş çevremin tavsiyesi üzerine medyum araştırdım bakım yaptırmak için. Neden bir anda böyle bu kadar kötü olduğumu öğrenmek için. Bir süre medyum araştırdıktan sonra Medyum cihad hocam ile karşılaştım. Hakkında yapılan yorumlar beni çok etkiledi ve kendisiyle zaman kaybetmeden iletişime geçtim. Hocamla konuştum geri dönüş de yaptı cihad hocam bana nişan attığım bayanın kısmetimi bağladığını söyledi. Bir kaç düşünüp kafamda netleştirdikten sonra hocamı tekrar aradım ve çalışmaya karar verdim. cihad hocam bana 13 günde kısmet açma büyüsü yaptı. Ben aldığım işlemden çok memnunum şu an da işlerim yavaş yavaş açılmaya başladı. cihad hocam gerçekten kısa zamanda en etkili sonucu verdi siz de kısa zamanda güzel sonuç almak istiyorsanız Medyum cihad hocamı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*