Odkara büyüsü

Odkara büyüsü

Odkara Büyüsü Yapan Medyumlar

Odkara büyüsü
Odkara büyüsü

12 gün büyüsü olarak da bilinen ve aynı zamanda etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkan en önemli aşk büyülerinden biri olan odkara büyüsü insanların hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadıkları özel bir işlemdir. Özellikle eski zamanlardan kalan özel büyü kitapların da bu işlemlerin isimleri birçok kez geçse bile yine de günümüzde bu isim ile anılmadıkları için genellikle insanlar çok fazla şey bilmemektedirler. Ancak birçok medyum kendilerine gelen aşk büyüsü işlemi taleplerin de genellikle bu tekniği kullanmaktadırlar.

Aslında bu işlemler de en önemli amaçlardan biri ayrılan eşlerin yeniden bir araya gelmelerini sağlamaktır. Ancak bunun için mutlaka bu kişiler arasında bir evlilik olmasına gerek yoktur. Yani istendiği takdirde bu işlemler ayrılmış olan sevgililer içinde kullanılabilmektedir. Odkara büyüsü yapan medyumlar bu işlemlerin etkileri ile birbirlerinden soğuyan hatta nefret eder hale gelen insanların düşüncelerini dahi kısa zaman içinde değiştirip yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilirler.

Burada önemli olan bu işlemleri yapacak olan medyumların gerekli deneyimlere ve bu işlemler hakkında gerekli tüm bilgilere tam olarak sahip olmalarıdır. Genellikle 12 gün içinde etki gösterdiği için 12 gün büyüsü olarak da anılan bu işlemler de özel bir vefk hazırlayan medyumlar aynı zamanda çok güçlü tılsımları olan sözler ile yapılan bu işlemleri desteklemektedirler.

Aynı zamanda bu işlemler de deneyimli olan medyumlar havas ilmi ve benzeri ilimlerden de destek alabilirler. Son derece karmaşık ancak bir o kadar da etkili işlemler olan odkara büyüsü işlemleri bugüne kadar birçok kez denenmiş ve birçok kişinin yeniden eski partneri ile bir araya gelmesini sağlamıştır. İnsanların düşüncelerinde kalıcı değişimlere neden olabilen çok güçlü ve çok önemli enerjilerin kısa zaman içinde harekete geçmesini sağlayabilen bu işlemler ancak çok deneyimli ve eski işlemler hakkında bilgileri olan medyumlar tarafından yapılabilir.

Bu sebeple kısa zaman içinde sonuç almak için karşılarına çıkan ilk medyuma güvenmemeleri gereken insanlar bu davranışın kendilerine çok pahalıya patlayabileceğini de mutlaka bilmelidirler. Bu işlemler de hazırlanan vefklerin içine nelerin yazılacağını bilmek ve aynı zamanda özel mühürleme işleminin nasıl yapılacağı hakkında her detaya tam olarak dikkat etmek çok önemlidir. Bu sebeple bu işlemler hakkında gerekli her türlü bilgiye tam olarak sahip olmadan kesinlikle bu işlemleri yaptırmamak ve aynı zamanda sadece odkara büyüsü işlemleri hakkında önerilen medyumlar ile çalışmaya çaba göstermek gerekmektedir.

6 yorum

 • Yelda Odkara büyüsü yapan medyum

  Adım Yelda ben İstanbul’da yaşıyorum. Bir çok medyumlar tarafından dolandırıldım ve artık onlara karşı güvenim yoktu. Bu yüzden korkuyordum kocamın ailesi aklına girecek ve beni boşayacak diye de çok korkuyordum. Bu yüzden de yine medyum aramaya devam ediyordum ama korka korka ya dolandırılıcam ya da gerçekten sonuç alacaktım bunun üzerine son şansımı medyum edis hocadan yana kullanmak istedim ve edis hocanın tavsiye edenleri çok olunca bende güvenip çalışmak istedim kendisiyle. Edis hocadan kocamın ailesine odkara büyüsü yapmasını ve kocamla beni rahat bırakmalarını aramızdan çekilmelerini bize mani olmamalarını söyledim. Edis hoca da yapacağı bu büyüden sonra gerçekten bir sonuç alacağımı ve 11 günün sonunda her şeyin değişmiş olacağını söyledi. Bende bekliyordum yapılan çalışmalar bitsin ve kocamla ayrı bir evde yaşayalım diye. Kocam benimle son zamanlarda mesafeliydi ama yapılan işlemlerin bitmesine yakın benimle çok alakalı olmaya ve ilgilenmeye başladı. Bu yüzden kocamda ki etkileri gördüm ve ailesinde de görmek istedim. 11. günün sonunda ailesi de etkilenmişlerdi ve kocamla beni rahat bırakmaya karışmamaya başladılar. Böyle durum devam edince kocamla konuşarak ayrı bir eve taşındık ve artık çok daha mutluyduk biz. 0535 891 8597

  • pınar

   Merhaba medyum edis sizinle nasıl calisti öğrenebilir miyim ? yani sizin gelişmelerden haberdar etti mi sürekli ??? bende çalışmalı mıyım ? sizce

   • Yelda

    Merhaba ben yelda evet pınar hanım sürekli irtibat kurdum ve sürekli mesajıma cevap attı. 11 12 gün kadar en azından 7 8 gün iletişimde kaldım çalışmanın bitmesine yakın aramadım ve kendisi de beni arayıp haberdar etmeye devam etti. sonucu aldığım günde ben kendisini aradım. Şu aralar çok mutluyum.

    • pınar

     Yelda hanım teşekkür ederim bu kadar bilgilendirme yaptığınız için

 • Mücahit

  Etkili bir çalışma yapmak için tam 2 hafta boyunca güvenilir ve işinde uzman bir medyum araştırdım. Sonunda ise medyum cihad hoca ile çalışmaya karar verdim. Bu sırada cihad hocanın samimi ve gerçekçi konuşmalarından sonra kendisiyle kız arkadaşımın ailesini ikna etmeye çalıştım. yaklaşık olarak 13 günlük bir çalışmadan sonra kız arkadaşımın ailesini ikna etmeyi başardıktan sonra kendi ailemi gönderip kız arkadaşımı kendime istedim. Ailesi bunca zaman bana kızlarını vermiyordu. Şimdi ise kızlarını bana vermeyi kabul ettiler. Bunu sağlayan ise medyum cihad hocaydı. O olmasaydı şuanda hala ailesi bana engel oluyor ve sorun yaratıyordu. Bu sıralarda ailesi de bana ısındı ve beni öz evlatları gibi görmeye başladı. Bende sizlere gerçekten bir sonuç almak istiyorsanız eğer cihad hocayı tavsiye ederim. 0535 967 9448

 • Pakize

  Bende medyum baran hoca ile şahmeran büyüsü üzerine çalışma yapmaya başladım. Yaklaşık olarak 14 aylık bir evliliğim ve 6 aylık bir hamile kadınım. Kocamla ilk başlarda her şey çok güzeldi fakat son zamanlarda nedense böyle istemsiz şekilde kavgalar gürültüler bana el kaldırmalar korkuyordum. Böyle bir adamla evlendiğime pişman olmaya başlıyordum tam da o sırada medyum baran hoca ile karşılaştım ve onunla şahmeran büyüsü çalışmasına başladık. Yaklaşık olarak 13 gün sürdü ve 13. günden sonra kocamın bana bakışları davranışları evine sadık olması erken gelmesi. Bizleri merak edip arayıp sorması el kaldırmaması bana sanki ilk bakan adam karşımdaydı ve ben el bebek gül bebek beslemeye başladı. İnanın böyle bir şey olacağını hiç düşünmemiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*