Resimle yapılan büyü çeşitleri

Resimle yapılan büyü çeşitleri

Resimle Yapılan Büyü Nasıl Bozulur

Resimle yapılan büyü çeşitleri
Resimle yapılan büyü çeşitleri

Resimle yapılan büyü çeşitleri ; Bir kişinin resmini kullanarak kısa zaman içinde o kişinin üzerinde istenen her türlü etki meydana getirilebilir. Bunu sağlamak için özellikle yeterli deneyimlere sahip olmak ve aynı zamanda hiçbir zaman risk almamak gerekmektedir. Deneyimli bir medyum için bu tarz işlemleri yapmak çok basit olacaktır. Özellikle kişisel etkileme işlemlerin de çok yaygın olarak kullanılan bu teknik sayesinde insanların tüm düşünceleri onlardan habersiz ve onlara bir zarar vermeden kolay bir şekilde değiştirilebilir. Bu sebeple medyumlar için en çok kullanılan ve en çok önemsenen nesnelerden biri de resimlerdir. Bu resimler kadar aynı zamanda insanların isimleri ve kişisel bilgileri de çok önemlidir.

Deneyimli bir medyum kendisine gelen aşk, sevgi, bağlama veya benzeri büyü taleplerin de genellikle insanların resimlerini kullanmak istemektedirler. Bugüne kadar birçok medyum bu tarz nesneleri kullanarak amaçlarına ulaşmayı başarmış ve insanların üzerlerin de istenen değişimleri sağlamayı başarmışlardır. Hem kolay temin edilebilen bir nesne olması hem de insanların kolayca etki altına alınabilmesini sağlaması sebebi ile resimle yapılan büyü çeşitleri medyumlar için hayati önem taşımaktadır. Resimlerin üzerine okudukları özel tılsımlı sözler ile kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilen medyumlar bu sayede hem o kişilere zarar vermez hem de üzerlerin de istenen değişimi sağlayabilirler. Risk almak yerine daha önce bu tarz nesneler ile işlemler yapmış olan medyumların kapılarını çalan insanlar da resimle yapılan büyü çeşitlerinden istedikleri sonucu kolayca alabilirler.

2 yorum

  • Burcu kara

    eşimin benden ayrılmak istemesi sonucu medyum edis hocadan yardım aldım eşimin benden ayrılmak istememesi için ve aramızın da eskisi gibi olabilmesi için resimle büyü yaptırdım kendisine. Edis hocayı tavsiyeler üzerine buldum çok güvendim kendisine çalışan herkesin memnun kaldığını çok ilgili birisi olduğunu öğrendikten sonra bende iletişime geçtim bana olan yaklaşımı bana oldukça güven verdi. Eşim için ermeni büyüsü çalışmasını yaptırdım bilgilerimi ve resimleri gönderdim bu çalışmada benim hiç bir şey yapmama gerek olmadığını söyleyerek her şeyi edis hoca kendisi yaptı bitirdi. 14 gün olduğunda ise eşimde değişmeler başladı ve benden ayrılmak istemediğini bir anlık sinir ile olduğunu ve yaşanılanları unutmamızı istedi yeni bir hayata beyaz bir sayfa açtık şuanda çok şükür durumlar çok iyi eşimle aramızda çok güzel edis hocamın sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu herkese tavsiye ederim. 0535 891 8597

  • berivaaaan

    Ailem sevdiğim insanla evlenmemi istemediği için kaçarak evlenmiştik. Bu yüzden ailem beni sildi ve görüşmüyoruz. Başta her şey güzel gidiyordu herkeste olduğu gibi ama daha sonra tartışmalar olmaya başladı çok değişti eşim. Beni evden kovdu ablama sığındım. Ablama gittiğimde hamile olduğumu öğrendim eşim bebeği de seni de istemiyorum dediğinde dünyam başıma yıkıldı. Ne yaptıysam olmadı aramızı düzeltemedim ablam da bana medyum tavsiye etti. Netten araştırmaya başladık ve cihad hocamın hakkında yapılanlar gözüme takıldı ve hemen iletişime geçtim. cihad hocama derdimi anlattım Allah razı olsun yardımcı olacağını söyledi. Hocamın bana yapacağı işlem için 15 gün bekle dedi ve dediğini yaptım. cihad hocam sayesinde eşimle aramdaki problemleri hallettik şimdi tekrar bir aradayız bebeğimi için gün sayıyoruz. Ailem de bizi affetti torunları için çok seviniyorlar. Allah bin kere razı olsun cihad hocamdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*