Sabun büyüsü nedir

Sabun büyüsü nedir

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü nedirSabun büyüsü nedir bilinen en ciddi ve en önemli kara büyülerden biridir. Bu işlemler insanların kısa zaman içinde çok ciddi zararlar görmelerini sağlayan önemli işlemlerdir. Sıradan bir sabun ile kolay bir şekilde yapılan bu işlemlerden sonra insanlar daha önce yaşamadıkları kadar ciddi ve büyük sorunlar yaşarlar. Genellikle kalıcı sonuçları ile bilinen bu işlemler de çoğu zaman başarılı olan medyumlar aldıkları sonuçlardan sonra insanların hayatlarını allak bullak edebilmektedirler. Basit bir sabun üzerine tılsımlı sözler okunduktan sonra o sabuna bir cisim batırılır ve sabun mümkün olduğu kadar uzun bir süre erimeden kalacağı gizli bir yere saklanır.

Bu sabun saklı kaldığı sürece istenen kişilerin çok ciddi sıkıntılar çekecekleri düşünülür. Genellikle istenen sonucu veren bu işlemlerden sonra ortaya çıkan sonuçlar kalıcıdır ve insanlar tahmin ettiklerinden çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalırlar. Özellikle çaresiz hastalıklar, insanların içine kapanmaları veya hayaller görmeleri gibi sonuçları olan sabun büyüsü işlemlerin de dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sabunların erimeden kalabilmelerini sağlamaktır.

Aynı zamanda insanlar kesinlikle bu sabunları bulamamalıdır. Çünkü sabun bulunduğu zaman yapılacak bir büyü bozma işlemi ile kısa zaman içinde büyülerin tüm etkileri tamamen yok olabilmektedir. Bu sebeple bu işlemleri yapacak olan kişiler veya medyumlar çok dikkatli olmalıdır. Halen birçok kişi sabun büyüsü nedir veya bu işlemler hangi amaçlar yapılır gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar.

1 Yorum

  • Zelal sagır

    eşimle aramızda şiddetli geçimsizlik vardı boşanmak istiyordum bir türlü boşamıyordu beni bir gün öyle bir kavga ettik ki beni hortumla dövmeye başladı canımı zor kurtardım polisi aradım şikayette bulundum 3 gün uzaklaştırma cezası aldı ama adama işlemedi bile 3 gün sonra gelecek öldürecekti beni. Büyü işlemleri ile bu işi hal edeceğim geldi aklıma medyum ararken buldum edis hocayı kendisine sabun büyüsü yaptırdım eşimin bana karşı sevgi saygı içerisinde olması ve asla evin içinde huzursuzluk olmaması için yaptırdım ben bu çalışmayı. Fazla param yoktu komşudan borç aldım da öyle yaptırdım işlemi Allah razı olsun dürüst bir adam çıktı işimi yaptı adam evine geldiğinde artık evin içinde kavga gürültü bitti huzursuzluk bitti çok şükür yuvam yıkılmaktan kurtuldu edis hocamın sayesinde. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*