Süryani büyüsü yapan en iyi medyum hocalar

Süryani büyüsü yapan en iyi medyum hocalar

Süryani Büyüsü Yapan En İyi Medyum Hocalar

Süryani büyüsü yapan en iyi medyum hocalar
Süryani büyüsü yapan en iyi medyum hocalar

Dünyanın en güçlü ve aynı zamanda en riskli manevi işlemlerinden biri olan süryani büyüsü işlemleri kısa zaman içinde verdikleri sonuçlar ile insanların üzerlerin de çok ciddi etkilere neden olabilmektedir. Ancak artık süryani büyüsünü yapan en iyi medyum hocalar hakkında bilgi bulmak zor olduğu gibi bu işlemleri yapabilen kişilerin sayılarının da çok az olduğu düşünülmektedir.

Yaptıkları işlemler de istedikleri sonucu alabilmek için çok ciddi riskler alabilen medyumlar özellikle kısa zaman içinde istedikleri sonucu almak isteyen birçok kişiye bu işlemler hakkında verdikleri bilgiler ile bu işlemlerden uzak durmalarını sağlamışlardır. Amaç ne olursa olsun süryani büyüsü tekniğini kullanacak olan medyumların mutlaka istedikleri sonucu alabilmek için şeytan veya aynı tayfadan gelen nurani varlıklar ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Bu kadar zor ve aynı zamanda özel bir işlem olmasından dolayı birçok medyum bu işlemleri yapamadığı gibi aynı zamanda alınan risklerin çok yüksek olması sebebi ile de bu işlemlerden uzak durmak istemektedirler. Bir medyum ne kadar deneyimli ve bilgili olursa olsun bu tarz işlemler hakkında gelen taleplerin çoğunu geri çevirmektedir. Çünkü artık insanların talepleri çok daha basit ve riski olmayan teknikler ile de karşılanabilmektedir. Bir medyumun şeytan ile iletişime geçecek kadar deneyimli ve aynı zamanda bilgili olabilmesi için çok uzun zaman boyunca kendisini geliştirmesi ve kesinlikle yaptığı işlemler de gereksiz riskler almaması gerekmektedir.

Çok üstün yetenekler ve bilgiler gerektiren bu işlemler de başarı ortalamasının da çok düşük olması da birçok kişinin medyum bulmaların da sürekli olarak zorlanmalarına neden olmaktadır. Dolayısı ile insanlar süryani büyüsü yapan en iyi medyum hocalar hakkında yaptıkları araştırmalar da çoğu zaman istedikleri sonucu alamamaktadırlar.

3 yorum

 • Ayhan

  ben ayhan ben evli bir adamım ve 1 çocuğum var. Karımla son zamanlarda pek iyi anlaşamıyor ve aksi taktir de kavga etmeye başladık. Durum böyle olunca ben karıma karşı biraz soğumaya başladım. Sanki onu sevmiyorum sanki onunla zorla evlenmiş gibi hissediyordum. Bu sırada çalıştığım şirketteki bir muhasebeci gözüme güzel gözükmeye başlayınca kendime ufak bir kaçamak yapmaya karar verdim. Zaten karımdan soğumuş gibiydim bende bu kadınla biraz zaman geçiririm diye düşünmeye başladım. İlk başlarda kadınla konuşmak biraz zor olsa gerek kolay kolay pas vermedi ve bir çok kere peşinden bile koştuğum oldu ama 2 ay kadar sonra bu kadınla aram çok iyi olmaya başladı. Aramızda su bile sızmaz oldu ve ben ister istemez bu kadına aşık oldum. Bu durumda evdeki karıyı hiç göresim gelmiyor ve onu gördükçe kendimden soğuyor gibiydim. Bunun üzerine bende eve bir kaç gün gitmedim ve o kadınla bir otelde kaldım. Güzel zamanlar geçirdik eğlendik hayata niye geldiğimi tekrar hissettirdi bana ve öyle çok aşık olmuştum ki ona anlatamazdım size. Bir gün dayanamadım karımdan boşanıp seni alacağımı söyledim. Bu konu üzerinde çok sıkıştırmadı beni ve ben karımla oturup boşanmak istediğimi çocuğun onda kalmasını söyledim. Bu lafın üzerine benden boşanmak istemediğini ve beni bırakmayacağını söylemeye başladı. Baktım durum zorlaşıyor bende bu durumu kendim ikna edemiyorum madem bir medyum aracılığıyla ikna ederim öyleyse dedim ve bir medyum araştırmaya başladım. 1 2 tane medyum ile görüştüm bana yardım edeceklerini söylediler ama nafile 20 gün boşu boşuna beklettiler ve beni her yerden engellediler. Durum böyle olunca bende pek güvenemez oldum medyumlara. Daha sonrasında bir medyum sayfasında bir hocanın güzel yorumlarını ve sonuçlarını görünce şansımı bir daha denemek istedim. Bu esnada medyum edis hoca ile telefonda görüştüm ve edis hocadan karımı benden soğutmasını ve benden uzaklaştırmasını istedim. Edis hocanın yapacağı çalışma yaklaşık 12 gün sürecek ve 12 gün sonunda ise karım benden soğuyacak bir daha beni görmek bile istemeyecekti. Bunun üzerine bende eve 1 2 hafta gitmemeye karar verdim. Daha sonrasında ise otelde kadınla birlikte güzel zaman geçiriyor ve bu mutluluğumuzun adını koymayı düşünüyorduk. Çalışma bitti ve sonunda karım benden soğudu bir daha beni görmek bile istemedi. Bunun üzerine bende boşanma dilekçesi verdim. Daha sonrasında ise oda boşanmayı kabul etti ve birlikte anlaşmalı bir şekilde boşanacak ondan sonra hayatımıza bakacaktık. Her şey medyum edis hocanın etkili bir çalışmasından sonra gerçekleşti. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 • dolandırmayın beni yeter

  güvenilir etkili ve kısa sürede sonuç veren medyum varmı ? cidden soruyorum size böyle bir şey sahiden var mı ? var ise hangisi bana da önerin bende çalışmak istiyorum kandırılmak istemiyorum.

  • alihan vural

   medyum dilha hoca var dolandırmıyor aksine kendisi de yardımcı oluyor. Kısa sürede de sonuç veriyor çalışmak istersen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*