Uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar

Uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar

Uzaktan Yapılan Büyü Kaç Günde Etki Eder

Uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar
Uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar

Büyüler her zaman için insanların çok önemsedikleri ve aynı zamanda sürekli olarak farklı amaçlar ile kullandıkları önemli işlemler olmuşlardır. Kısa zaman içinde insanların günlük hayatta ulaşamadıkları birçok sonuca ulaşmalarını sağlayabilen bu işlemler kimi zaman insanlara yakın mesafeler de yapılırken kimi zaman ise uzaktan da yapılabilir. Uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar veya nasıl yapılır gibi sorular medyumların bu işlemleri denemek isteyen kişilerden en çok aldıkları sorulardır.

Hem kısa zaman içinde sonuç vermedi hem de hiçbir şekilde risk oluşturmaması gereken bu işlemler de bir medyumun istediği sonucu alabilmesi ancak doğru teknikleri kullanması ile mümkün olabilir. Etki altına alınmak istenen kişiler nerede olurlarsa olsunlar doğru teknikler ile yapılan işlemler mutlaka zaman içinde istenen sonucu verir.

Uzaktan büyüsü yapan medyumlar genellikle nurani varlıklardan yardım farklı ve doğru teknikleri kullanarak bu varlıkları direk olarak istedikleri kişinin üzerine musallat ederler. Ancak bu teknik hem zor hem de riskli olabildiği için çok dikkatli olmak ve her zaman için en doğru şekilde hareket etmek gerekmektedir. Bugüne kadar birçok farklı büyü işlemin de kullanılmış olan bu teknik sadece gerekli deneyimlere sahip olan medyumlar tarafından uygulanabilir.

Genellikle 1 hafta veya daha kısa bir süre içinde etkilerini net bir şekilde ortaya koyabilen bu işlemler de insanlar kesinlikle bir şey hissetmez ve sadece bilinç altların da istenen şekilde değişimler yaşanır. Aşk, sevgi, geri getirme veya benzeri büyü işlemlerin de sık sık bu teknikleri kullanan medyumlar özellikle konu hakkında bilgileri olmayan kişilerden sürekli olarak uzaktan yapılan büyü kaç günde tutar ve benzeri sorular alırlar. Bu sorular insanların bu büyü tekniği hakkında daha bilinçli bir şekilde hareket etmelerini de sağlar.

1 Yorum

  • Ersin rızk açma büyüsü

    Benim adım Ersin İstanbul’da yaşıyorum burada bir işletme sahibiyim işletmeyi devri almadan önce çok güzel bir iş yapan yerdi fakat işletmeyi ben devir aldıktan sonra kolay kolay iş yapamayan bir işletme sahibi oldum. İşletmemiz cafe bar üzerine burayı almadan önce çok güzel cüro yapan ve mekan tıklım tıklım olan bir yerdir fakat ben aldıktan sonra bu dükkan artık iş yapmamaya başlamıştı. İlk başlarda daha oturmadığı yeni devir aldık gibisinden düşüncelere kapılmıştım fakat sonrasında bu düşüncelerden kurtuldum artık üzerimizde bir nusubet olmasından şüpheleniyorum. İnternet üzerinde bakım yapan hocalar diye araştırma yaptım buldum birkaç tane hocaya bilgilerimizi göndererek bakım yapmalarını rica ettik fakat hiçbiri bana düzgün bir şekilde istediğim cevabı veremedi. Rızık büyüsü yapan medyum araştırması yaparken medyum Edis hocanın daha önce benim gibi işletme sahibi olan ve batmak üzere olan bir insana yardım ettiğini ve ona yaptığı çalışmadan sonuç alıp o insanı batmaktan kurtardığını yorumlarda okudum. Aradım kendisini durumu izah ettim bakım sonucu devraldığım işletmenin herhangi bir sorunu olmadığını ve sadece benim üzerimde yapılmış olan rızık kapama büyüsü olduğunu söyledi bunu bozmamız için 12 günlük bir zaman süreci verdi işlemlere başlamak için ödememi yaptım bilgilerimi gönderdim. çalışmalar 12 gün sürecekti ve her geçen gün işler daha da artmaya başlıyordu verilmiş olan zaman sürece bittikten sonra üzerimdeki rızk kapama büyüsü açıldı ve tamamen işletmem güzel bir kazanca sahip oldu. Batmakta olan iş yerim tekrardan güzel bir iş yapmaya başladı medyum Edis hocama çok teşekkür ediyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*