Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Uzaktan Yapılan Vefk Tutar Mı

Vefk yapılan kişi ne hisseder
Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder, bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar ve aynı zamanda bu işlemler hakkında kimden yardım almak gerekmektedir gibi sorular ile sık sık karşılaşan medyumlar özellikle insanların kendilerine olan güvenlerini kesinlikle boşa çıkarmamak için ellerinden geleni yapmalıdırlar. Birçok kişi bu işlemleri büyüler ile karıştırmakta ve etki altına alınan kişilerin çok ciddi sorunlar yaşayacaklarını düşünmektedirler.

Ancak bu doğru değildir. Çünkü vefk işlemleri sadece insanların üzerlerinde sıkıntı yaratmayan manevi enerjilerin oluşmasını ve düşüncelerini değiştirmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Deneyimli bir medyum veya hoca vefk işlemlerini birçok amaç için yapabilir. Genel yapım amacı manevi koruma olan bu işlemlerden sonra etki altına alınan kişiler genellikle bir şey hissetmezler. Aynı zamanda bu işlemler kesinlikle direk olarak istenen sonucu veren işlemler değildir.

Bu sebeple vefk yaptıran bir kişinin fiziki olarak emek vermeye devam etmesi ve istediği sonuca ulaşabilmek için uğraşması gerekmektedir. Kendilerine gelen vefk taleplerini karşılamak için sahip oldukları tüm bilgi ve birikimi sonuna kadar kullanan medyumlar çok özel teknikler ile hazırladıkları vefk işlemlerinin sonuçlarını da yakından takip etmelidirler. Çünkü bu işlemler kimi zaman farklı sebeplere bağlı olarak istenen sonucu vermemektedir. Bunların başında ise medyumların dikkatsizlikleri gelmektedir.

Bir vefk işleminin başarılı olabilmesi için mutlaka çizimlerin içine yazılan sayıların toplamlarının her iki yönde de aynı olması gerekmektedir. Eğer bu kontrol yapılmazsa tüm emekler boşa gider. Acemi medyumlar ise çoğu zaman bu konuya dikkat etmedikleri için insanlara da boş yere zaman kaybettirmektedirler. Bu işlemler hakkında hiçbir bilgileri olmayan kişiler yapacakları araştırmalar da özellikle vefk yapılan kişi ne hisseder ve etkiler nasıl ortaya çıkar sorusuna ayrı bir ilgi göstermelidirler.

1 Yorum

  • rafet yıkılmaz

    Bende İstanbul da güvenilir ve gerçek medyum arıyorken medyum edis hocayı tavsiyeler üzerine buldum. Bir çok kişinin çalışıp sonuç aldığını çalışan herkesin memnun kalıp tavsiye etmesiyle kendisiyle çalışmaya karar verdim. Benim sorunum sevdiğim kadınla bir türlü evliliğe gidememem oldu ve bu konuda çok sıkıntılar zorluklar çektim ama genede yılmadım yıkılmadım hep dimdik durdum. Bu konu üzerine medyum edis hocayı buldum ve ikna etme büyüsü yaptırdım kendisine sevdiğim kızın evliliğe ikna olabilmesi için son çare diyerek baş vurdum böyle bir yola. 11 gün gibi kısa bir zaman da sevdiğim kızı evliliğe ikna ettirdim medyum edis hocanın sayesinde ne kadar dua etsem azdır. Medyum edis hocanın sayesinde bir yuva sahibi olacağım Allah razı olsun edis hocadan. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
*
*